Strecha na splátky

splatkyVieme, že najväčšiu radosť z výrobku človek zažije, keď si ho kúpi hneď. V dnešnej dobe, keď mnohí z nás neovplývajú hotovosťou alebo našetrenou sumou v banke je splatiť výrobok...

Čítať ďalej...

Aj značková strecha môže byť dostupná

zoborska-skridla malaPlánujete kúpu strechy? Chceli by ste ju v značkovej kvalite, ale bojíte sa, že bude príliš drahá? Najpredávanejšou krytinou na Slovensku je Bramac.

Čítať ďalej...

So zateplením nie je dôvod vyčkávať

zateplenieDnešná situácia na trhu s energiami je hrozná a len nenapraviteľný optimista dúfa, že ceny elektriny, zemného plynu, uhlia či iných zdrojov energie budú nižšie.

Čítať ďalej...

Ako znížiť platby za energie ?

platbySúčasný trend zvyšovania cien energií nás vedie k zamysleniu, ako energie šetriť a tým odbremeniť i vlastnú peňaženku. Je všeobecne známe, že najlacnejšia energia je tá nespotrebovaná.

Čítať ďalej...

Zateplenie a mýty, ktoré sa o ňom šíria

mytyNie len pri svojpomocnej stavbe, ale i pre jej zateplenie platí, že na odborníka sa pasuje takmer každý, kto sa ním chvíľu zaoberal. Zaručených „rád“ teda koluje veľké množstvo.

Čítať ďalej...

Bývanie v zateplenom dome

byvanieZatepľovanie budov je súčasným trendom vyplývajúcim nielen z požiadaviek Európskej únie, ale hlavne zo zvyšujúcich sa nákladov na vykurovanie a vzťahu k životnému prostrediu.

Čítať ďalej...